Bestyrelsen

Bestyrelsen

Luise Nielsen

 

Formand

 

Mobil: 23 61 85 15

E-mail: formand@sindalif.dk

Jens Ole Jørgensen

 

Sekretær

 

Mobil: 40 73 80 50

E-mail: jensolej17@gmail.com

Erik Rømer

 

Formand for Fodboldafdelingen

 

Mobil: 21 48 45 35

E-mail: Jetyrsigvej@gmail.com

Mogens Fonseca

 

Formand for Håndboldafdelingen

 

Mobil: 23 46 21 66

E-mail: mogens@sindalif.dk

Peter Houen

 

Næstformand

 

Mobil: 29 38 53 06

E-mail: peterhouen@gmail.com

Morten Tyrrestrup

 

Udvalgsmedlem

 

Mobil: 20 49 12 17

E-mail: tyrrestrup@city.dk

Bestyrelsen

Jan Olesen

 

Formand for Floorballafdelingen

 

Mobil: 28 35 36 30

E-mail: jan@xcess.dk

Planlagte møder i 2018

(og også lidt i 2019)

Ninna Weinkouff

 

Kasserer

 

Mobil: 28 35 99 08

E-mail: sif-bogholderi@sindalif.dk

Rebecca Christensen

 

Formand for FUN

 

Mobil: 28 43 05 52

E-mail: f.u.n.sindal@outlook.dk

Navn

 

Formand for Gymnastikafdelingen

 

Mobil:

E-mail:

12. april

7. maj

7. juni

23. august

20. september

25. oktober

15. november

6. december

 

17. januar 2019

14. februar 2019 - forberedende møde før generalforsamling

28. februar 2019 - generalforsamling

 

 

Har du et forslag eller en god idé til bestyrelsen? Så ring eller mail endelig til os!

Sindal IF | Adresse: Parallelvej 14, 9870 Sindal | CVR nummer 29 35 85 16