Forretningsudvalg

Sindal Idrætsforening

Forretningsudvalg

Luise Nielsen

 

Formand

 

Mobil: 23 61 85 15

E-mail: formand@sindalif.dk

Jens Ole Jørgensen

 

Sekretær

 

Mobil: 40 73 80 50

E-mail: jensolej17@gmail.com

Erik Rømer

 

Formand for Fodboldafdelingen

 

Mobil: 21 48 45 35

E-mail: Jetyrsigvej@gmail.com

Mogens Fonseca

 

Formand for Håndboldafdelingen

 

Mobil: 23 46 21 66

E-mail: mogens@sindalif.dk

Peter Houen

 

Næstformand

 

Mobil: 29 38 53 06

E-mail: peterhouen@gmail.com

Morten Tyrrestrup

 

Udvalgsmedlem

 

Mobil: 20 49 12 17

E-mail: tyrrestrup@city.dk

Bestyrelsen

Jan Olesen

 

Formand for Floorballafdelingen

 

Mobil: 28 35 36 30

E-mail: jan@xcess.dk

Gitte Holst

 

Formand for Volleyballafdelingen

 

Mobil: 20 66 48 20

E-mail: gitte1962_20@live.dk

Planlagte møder i 2017

(og også lidt i 2018)

Ninna Weinkouff

 

Kasserer

 

Mobil: 28 35 99 08

E-mail: sif-bogholderi@sindal.if

Rebecca Christensen

 

Formand for FUN

 

Mobil: 28 43 05 52

E-mail: f.u.n.sindal@outlook.dk

Navn

 

Formand for Gymnastikafdelingen

 

Mobil:

E-mail:

8. marts

19. april

17. maj

14. juni

17. august

11. september

12. oktober

15. november

15. december

 

24. januar 2018

12. februar 2018 - forberedende møde før generalforsamling

28. februar 2018 - generalforsamling

 

 

Har du et forslag eller en god idé til bestyrelsen? Så ring eller mail endelig til os!